2020 FINALINĖS "100 METŲ - NE RIBA!!!" KOVOS PAGĖGIUOSE
 
            2020 metų rugsėjo 12 (šeštadienį) Pagėgiuose tradiciškai vyko kasmetinis finalinis paplūdimio tinklinio turnyro "100 metų - ne riba!!!" etapas. Jubiliejinį, 5-ąjį sezoną vykstantis turnyras į smėlio aikšteles, svetingai nuomojamas Benininkų bendruomenės bei Pagėgių pasienio rinktinės, sukvietė viso dešimt vyrų komandų iš Panevėžio, Kretingos, Tauragės, Šilutės, Radviliškio, Pagėgių ir šių rajonų. Taip pat vyko kovos tarp keturių mišrių MIX (vyras ir moteris) komandų, atstovavusių Šilutės ir Pagėgių kraštą. Visoms komandoms privalomas reikalavimas - dviejų žaidėjų amžiaus suma privalo būti 100 ir daugiau metų.
           Mišrių komandų MIX turnyre, kaip įprasta, vyko atkaklios ir apylygės kovos rato sistema, o po jų komandos vietomis pasiskirstė taip:
1. "DZIN" iš Panevėžio (komandos amžius - 103 ) - Gintaras (59) ir Ieva (44),
2. "KOVOTOJAI" iš Šilutės krašto (107) - Danguolė (51) ir Stasys (56),
3. "PAJŪRYS" iš Šilutės krašto (103) - Jurgita (43) ir Vaclovas (60),
4. "MAŽOJI LIETUVA" iš Pagėgių krašto (110) - Rolanda (52) ir Algis (58) .
Vyrų komandos pasiskirstė į du pogrupius (po penkias komandas) ir juose tarpusavyje sužaidė rato sistema po keturias varžybas (vienas kėlinys iki pergalingo 21 taško).
Pirmas pogrupis:
- "ŠYŠA" (komandos amžius - 104) - Linas (44) ir Egidijus (60), pogrupyje trečia vieta (dvi pergalės ir du pralaimėjimai),
- "100+" (100) - Petras (69) ir Ernestas (31), ketvirta vieta (viena pergalė ir trys pralaimėjimai,
- "PUM" (109) - Antanas (62) ir Edgaras (47), penkta vieta (keturi pralaimėjimai),
- "KRETAURA" (107) - Rimantas (60) ir Ramūnas (47), pirma vieta (keturios pergalės),
- "PANEVĖŽIO RINKUŠKIAI" (102) - Audrius (52) ir Rolandas (50), antra vieta (trys pergalės ir vienas pralaimėjimas.
Antras pogrupis:
- "RADVILIŠKIO RAMBYNAS" (108) - Gintautas (50) ir Algis (58), trečia vieta (dvi pergalės ir du pralaimėjimai),
- "PANEVĖŽIO BACHŪRAI" (109) - Gintaras (57) ir Danas (52), antra vieta (trys pergalės ir vienas pralaimėjimas),
- Tauragės "ŠILAS" (107) - Mindaugas (53) ir Haroldas (54), pirma vieta (keturios pergalės),
- "PAGRYNIAI" (104) - Virginijus (52) ir Artūras (52), penkta vieta pogrupyje (keturi pralaimėjimai),
- "PAGĖGIAI" (111) - Dainius (54) ir Remigijus (57), ketvirta vieta (viena pergalė ir trys pralaimėjimai).
Į atkrintamąsias varžybas pateko po keturias geriausias pogrupių komandas, kurios žaidė sistema 1x4, 2x3, 3x2, 4x1, taip pat po vieną kėlinį iki 21 pergalingo taško. "PANEVĖŽIO RINKUŠKIAI" nugalėjo "RADVILIŠKIO RAMBYNĄ", "ŠILAS" įveikė " ", "PAGĖGIAI" pralaimėjo komandai "KRETAURA", o "PANEVĖŽIO BACHŪRAI" sėkmingai įveikė "ŠYŠA" barjerą.
Pusfinaliuose po atkaklių kovų "RINKUŠKIAI" nugalėjo "ŠILĄ", o "KRETAURA" įveikė "BACHŪRUS". Finalinės kovos dėl pirmosios ir trečiosios vietų pasibaigė vienodu rezultatu 21:17 . Trečiąja vieta pelnytai džiaugėsi "BACHŪRAI" nugalėję "ŠILĄ", o čempionais tapę "KRETAURA" palaužė "RINKUŠKIŲ" pasipriešinimą.
Pagėgių meras Vaidas Bendaravičius, finalinio turnyro organizatoriai Rolanda, Dainius Maciukevičiai bei Remigijus Špečkauskas visus čempionus, prizininkus ir dalyvius apdovanojo taurėmis ir įvairiais prizais, diplomais, jubiliejiniu tortu.
Užfiksuota ir naujų rekordų. Nuo šiol vyriausias turnyro dalyvis žaidėjas(vyras) - 69 metai, jauniausias dalyvis žaidėjas (vyras) - 31 metai, žemiausias žaidėjas (vyras) - 164 cm., vyriausias teisėjas (vyras) - 67 metai, jauniausias teisėjas (vyras) - 31 metai, jauniausia sekretoriato pagalbininkė (mergina) - m., aukščiausias žaidėjas (vyras) - 195 cm.
Kaip visada finalai Pagėgiuose - nuostabūs👍💪
Visą informaciją apie šį superinį turnyrą galite rasti ir mūsų FB puslapyje "100 metų - ne riba!!!" 😉
Daugiau nuotraukų ir šio turnyro akimirkų galite lengvai rasti šio internetinio puslapio dalyje - GALERIJA arba spauskite ČIA.

Šia unikalia idėja išsiskiriantis paplūdimio tinklinio turnyras startavo 2016 metais Pagėgiuose, kasmet geografija plečiasi, atskiri turnyro etapai jau kasmet vyksta Šilutėje, Radviliškyje bei Tauragėje. Žaidėjų geografija dar platesnė, nes šiame turnyre jau žaidė ir klaipėdiečiai, kretingiečiai, panevėžiečiai, Jonavos, Kelmės, Raseinių, Šiaulių, Radviliškio, Šilutės, Tauragės ir kitų miestų bei miestelių atstovai. Šiame turnyre taip pat fiksuojami išskirtiniai rekordai, su kuriais čia ir galite susipažinti. Dar ilgai turbūt liks nepagerintas vyriausios vyrų komandos - dalyvės rekordas išlieka 129 metai…