2021 m. liepos 24 dieną nuo 11.00 val. paplūdimio tinklinio ekspertai rinkosi į trečiąjį turnyro "100 metų - ne riba!" etapą, kuris šįkart vyko Dzūkijoje - Varėnos rajone Marcinkonių seniūnijoje Lavyso kaime Keružės gt. 6 prie Lavyso ežero esančioje sodyboje "KERUŽĖ". Varžėsi vyrų bei mišrios (MIX) komandos, o komandos žaidėjams taikoma ta pati simbolinė taisyklė - dviejų žaidėjų amžiaus suma privalo būti 100 ar daugiau metų. Pirmieji etapai vyko birželio 19 d. Anykščių rajone prie Rubikių ežero ir liepos 10 d. Šilutėje, kuriuos organizavo Panevėžio ir Šilutės paplūdimio tinklinio ekspertai. Šį etapą 2021 metais ir ateinančiais metais Dzūkijoje organizuoja ir kviestines komandas registruoja Edvinas tel. nr. 861800505.

Dzūkijos etapo šeimininkai varėniškiai Edvinas ir Virginijus puikiai pasirodė pirmuosiuose etapuose - Anykščių rajone prie Rubikių ežero vyrų turnyre užėmė 3  vietą, mišrių ( MIX )  turnyre Virginijus su Šilutės atstove Rita iškovojo čempionų vardus, o Šilutės etape jie vyrų turnyre tarp stiprių 9 varžovų komandų darkart pasipuošė trečiosios vietos apdovanojimais.

Edvinas ir Virginijus, turėdami daug organizacinių rūpesčių, prizines vietas vyrų turnyre  šįkart užleido kitoms komandoms :-), Virginijus su partnere Rita iš Šilutės po atkaklių kovų bei papildomos aukštosios matematikos skaičiavimų užėmė garbingą antrąją vietą.